Kontakt

IPJ har kontor i Trondheim. Plasseringen er et godt utgangspunkt for å betjene kunder over hele Norge.

Et mobilt bedriftsnett gir deg rask tilgang til alle ansatte, enten direkte eller via vårt sentralbord.

Dagfinn Sten

Dagfinn Sten

Daglig leder
975 65 600 dagfinn.sten@ipj.no
Trine Karlsen

Trine Karlsen

Koordinator
958 89 516 trine.karlsen@ipj.no
Jan Magnar Berg

Jan Magnar Berg

Ingeniør
952 06 300 jm.berg@ipj.no
Lars Ole Engelsen

Lars Ole Engelsen

Automatiseringstekniker
957 83 781 lars.ole.engelsen@ipj.no
Per Fikse

Per Fikse

Programutvikler
951 72 822 per.fikse@ipj.no
Morten Freland

Morten Freland

Automatiseringsingeniør
481 29 456 morten.freland@ipj.no
Trond Ole Lange

Trond Ole Lange

Automatiseringsingeniør
476 33 742 trond.lange@ipj.no
Jens Gunnar Olsen

Jens Gunnar Olsen

Ingeniør
900 95 020 jg.olsen@ipj.no
Øystein Schjetne

Øystein Schjetne

Automatiseringsingeniør
942 41 809 oystein.schjetne@ipj.no
Magne Skarsbakk

Magne Skarsbakk

Automatiseringstekniker
950 41 960 magne.skarsbakk@ipj.no
Maria Solem

Maria Solem

Automatiseringstekniker
995 72 700 maria.solem@ipj.no